KAÇ SEANSTA DÜZELİRİM

KAÇ SEANSTA DÜZELİRİM

Selamun aleykum arkadaşlar.bir cok kardesimizin merak ettigi bir konu rukye tedavisinde kaç seansta düzelirim.
İnsandan insana nasil guç farkı varsa cinlerdede aynı sekildedir.hepsinin gucu farklidir.

Normal bir gucte musallatsa Allah'ın izniyle 1 veya 2 seansta çıkar.Tabiki bu seanslar 30-40 dakikalik musallat gidiklama seansi degil 2-3saatlik rukye seanslari için gecerlidir.
Ama bünyedeki musallat çok güçlü ise veya sayisi fazla ise buna göre seans sayısı degişmektedir.
Size net seans sayisi belirterek su kadar seansta ben bu musallatı çikartirim diyen kişi size ya açık açık yalan söylüyordur veya bu şeytani varliklarla iş birligi içerisindedir.

İş birligi yapan hoca veya rukyeci adı altindaki bu cinci yanina gittiginiz zaman kendi cinleri vasıtası ile hastanın bedenindeki cinlerle hastanın haberi olmadan irtibata gecer ve onlarla söyle bir anlasma yaparlar.

Sen 1 hafta,10 gun,1 ay artik cinci bedendeki cini ne kadar sure ikna edebilirse bu kadar sure bedenden çıkmis gibi gorun hastaya sikinti verme hasta iyilestim sansin bende burada sana zarar vermek için ugraşmayayim. Diye bir anlasma yaparlar.
Bundan haberi olmayan hasta kardesimiz bi bakmis butun sikintilari azalmis veya komple bitmis. Bu hoca kılıkli cincinin anlastigi sure dolunca bu sefer musallat eskisinden daha kotu bir halde hastaya eziyet etmeye baslar.
Bir cok muskaci,cinci,vefkci,medyum vs. Bu sekilde anlasma yolu ile insanlari kandirmaktadir.muskacilara cincilere giden kardeslerimiz bu sureci çok iyi bilirler.Tam duzeldim diyecekken tekrar sikintilar baslar.

Onun için sizlere net seans belirtenlerden uzak durun.

Tedaviyi kısaltacak olumlu etkenler nelerdir
1-En az 2-3 saatlik uzun rukye seanslari
2-Hastanın ibadetlerine sıkı sıkıya sarilması hayatının her alanında Rabbimizin rizasini gozetmesi harama helale dikkat etmesidir.

Allah'tan başka hic kimse Şifa veremez ve baskasinı musibetten koruyamaz.
Hic bir rukyecide ustun bir özellik yoktur. Rukye kuran okuyup Rabbimizden Şifa istemektir.

ARKADAŞLAR TEKRAR BELIRTIYORUM.KISA SURELI SEANS YAPANLARDAN UZAK DURUN ,RUKYE YAPTIRACAGINIZ KISIYE SEANS SURESINI OZELLIKLE SORUN. 30-40 DAKIKALIK VEYA HASTANIN DURUMUNA GORE DEGISIR GIBISINDEN KISA SURELI SEANS VEYA KACAMAK CEVAPLAR VERIYORSA UZAK DURUN.
KENDI SAGLIGINIZ IÇIN 2 SAATTEN AZ SEANS YAPTIRMAYIN VE 2 SAATLIK SEANSA 150 TL DEN BIR KURUS FAZLADA VERMEYIM.

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ