Cin hastanın ağzından konuştuğunda , hastanın hissetikleri

Cin hastanın ağzından konuştuğunda , hastanın hissetikleri

- İlk önce bu durum kişiden kişiye değişebilir , bazı durumda hasta bilincini kaybetmemiştir ve cin tarafından ona gelen sözleri kendi ağzından tekrarlar . Bu durum cin'in hastanın içinden vesvese yapmasıdır , bu durumda cin'in konuştuğunu söyleyemeyiz , bu sadece hastanın o durumda hissetikleri veya duydukları şeyleri konuşmasıdır... Bu durumda sadece uzman bir rukyeci konuşanın kim olduğunu anlayabilir.

- Cin'in kontrolü ele aldığı bir hasta olup biteni bilmez, bir "koma" halindedir. Bu durumda hastanın ağzından konuşan cin'dir , sesi ve konuşma tarzı farklıdır. Rukye seansı veya cin'in çıkmasından sonra uyanan hasta bişey hatırlamaz, ona olan biteni anlatığınızda kendisinin bir " koma " halinde olduğunu anlayacaksınız. Hasta uyandığında genelde ağır başağrısı hisseder.

- Başka bir durumda cin hastanın ağzından konuşur , hasta herşeyi duyar ve görür ama buna engel olamaz , bu durumda rukye yapan kişi çok akıllı ve tecrübeli olmalıdır, hastaya psikolojik teşhis koyup onun tedavilerinin uzamasına sebep olabilir.

- Bazı durumlarda cin hiç veya çok az konuşur , sadece birkaç söz söyleyip onları durmadan tekrarlar mesela : " yeter " , " yanıyorum" , "ölüyorum" vb...

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ