ÜMMÜ SÜBYAN MUSALLATI NEDİR

ÜMMÜ SÜBYAN MUSALLATI NEDİR

Halk arasında ümmü sübyan diye adlandırılan musallat şekli bayanlarda olmaktadır.

Belirtileri diğer konularımda belirttigim musallat belirtileriyle aynı olmakla beraber çogu kişilerdede kendini hiç hissettirmemektedir.
Rahim kanallarını tıkayarak bayanların hamile kalmasına engel olurlar veya hamilelerin çocuklarıni düşürmelerine sebep olurlar.

Eşlerin ikisindede hiç bir tıbbi sorun olmadıgı halde hamile kalınamıyorsa veya hamile bayanın tıbbi bir sorunu olmadıgı halde sebepsiz yere çocugu düşüyorsa sübyanınız var demektir.

ümmü sübyan,büyü,musallat tedavisinde kardeşlerimizin düştügü en büyük hatalardan biride muskadır.

Muska takmak insanlara daha basit geliyor.Ama kendilerini ve ileride olacak çocuklarını nasil bir tehlikeye attıklarının kimse farkında degildir.
Muskanın içeriginden hasta kardeşimizin kesinlikle hiç bir haberi yok.İçerisinde ayet mi yazıyor,vefk adı altında şifreli yazılar mı var,cin isimleri mi var belli degil.Günümüzde bakım yapan ve muska yazanların %95 i sizden anne ismi istiyor. kimse neden istedigini sormuyor.

BEN SÖYLEYEYEYİM;

Çünkü sizden anne ismi isteyen kişi hoca adı altındaki cincinin ta kendiside ondan istiyor.

Ve hepsininde işbirligi içerisinde oldugu varlıklar şeytani cinlerdir.Tabi bunu kimseye söylemezler.

Söyleyenlerde müslüman cinlerle çalıştıgını,mübareklerle çalıştıgını,askerleri oldugunu,meleklerle çalıştıgını,bazılarıda abartıp peygamberlerle çalıştıklarını iddia etmektedir.

Kimisi bilerek şeytani cinlerle çalışmaktadir.Kimiside cinler tarafından kandırılmışlardır.kendileride müslüman cinlerle çalıştıgını sanmaktadır.sanmayın ki cinlere hükmediyorlar.Asıl cinler onlara hükmediyor.bir çok musallatlı kardeşimiz onlardan daha iyi durumdadır.

CİNLERLE YARDIMLAŞMAMIZI CAİZ KILAN BİR AYET BİR SAHİH HADİS VAR MI

AKSİNE CİNLERE SIGINIP ONLARIN AZGINLIKLARINI 
ARTIRANLARA RABBİMİZİN EBEDİ CEHENNEM TEHDİDİ BULUNAN AYETLER VAR.

ALLAH RASÜLÜ BİLE SÜLEYMAN PEYGAMBERİN DUASINA NAZARAN YAKALADIGI İFRİTİ BIRAKMIŞKEN BİZLERİN NE HADDİNE CİNLERİ KULLANMAK.

GELELİM ANNE İSMİNE;

anne ismi insanın ev adresi gibidir.size bir kargo gelecegi zaman nasıl posta adresinizi verirsiniz.anne ismide bünyenizin adresidir.siz bunu bakım yaptırmak için hoca görünümlü cinciye verdiginizde size beraber çalıştıgı şeytani cinlerini göndermektedir.Ve bu size gelen cin tayfasının hepsi cinciye dönmezler.kontrole gittikleri insana musallat olanlar olur. Bu sefer musallatımız 1 ise 2 2 ise 3-5 tane oluyor ve zamanla daha kötü hale geliyoruz.

Hatta sıkıntılarımız psikolojikse bile böyle şahıslarla irtibatta bulunarak kendi kendimize cin musallat etmiş oluyoruz.

Bu şahıslar yazdıkları bir çok muskada sözde hastayı korusun diye cin görevlendirirler.Korunmak için 2 tane kendini bilmez cine mi ihtiyacımız var.

!!! ALLAH KULUNA YETMEZ Mİ !!!

Bazı cinciler ise kendi cinleri yoluyla siz farkında bile olmadan bedeninizdeki musallatla anlaşma yapmaktadır.
sen belli bir süre bedenden çıkmış gibi yap hastaya tepki sıkıntı verme bende sana zarar vermek için ugraşmamayım diye, hasta sıkıntıları kesilince iyilestim musallatım gitti diye mutlu olurken anlaşılan süre dolunca bu sefer daha şiddetli şekilde hasta oluyorlar.

SADECE AYET YAZILMIŞ MUSKA;

Sadece ayet yazılmış muskanın zararı olur mu ? evet olur. Bu yazımı okuyan bazı kardeşlerim içinden söylenebilir.hadi ordan ayetin ne zararı var diye;

musallatlı insana rukye yapıldıgında musallat fazlasıyla zarar gördügü için Allah'ın izniyle kolay kolay o hastaya geri dönmez.videolarımızda bunu rahatlıkla görebilirsiniz. Tabi rukyeden kasıt sosyal medyada uzman rukyeci olduklarını iddia edenlerin yaptıgı 30 dakika seanslardan bahsetmiyorum. Olması gereken 2şer saatlik seanslardır.
muskada ise musallat zarar görmüyor. ayetin verdigi bunalımdan sıkıntıdan dolayı bedenden çıkıyor.Tabi öyle bir muskada herkeze denk gelmez o ayrı bi mesele.

musallat zarar görmeden çıktıgından dolayı bu sefer hastaya dışardan mudahele etmek için elinden geleni yapar.çocugu düşürmeye aile huzurunuzu bozmaya işlerinizi aksatmaya veya farklı sıkıntılar vererek hayatınızı karartmaya devar eder. Ve anne karnında çocugu düşüremezse, çocuk konusunda problem bitti degil daha yeni başladı demektir.

Belki duymuşsunuzdur. muskayı yazan bazı şahıslar dogum yaptıktan sonra muskayı çocuga takmasını söyler.onuda agız ucuyla söyler tabi net söylerse haliyle soracaksınız neden diye

NEDEN Mİ?

ÇÜNKÜ CİN ANNE KARNINDA İKEN ÇOCUGU ÖLDÜREMEDİ.
BEDENDEN ÇIKMADAN ZARARDA GÖRMEDİ GÜCÜ KUVVETİ YERİNDE
BU SEFER NE YAPACAK ÇOCUK DOGDUKTAN SONRA ONU ÖLDÜRMEYE ÇALIŞACAK.

NEFESİNİ KESMEK İÇİN UGRAŞACAK,ATEŞLİ HASTALIK YAPMAK İÇİN UGRAŞACAK,NÖBETLER GEÇİRTECEK VS VS.

BÜYÜ BOZMA,CİN MUSALLATI,ÜMMÜ SÜBYAN,KISMET KAPALILIGI MANEVİ SIKINTILARINIZDA LÜTFEN YANLIŞ YÖNTEMLER UYGULAYITA KENDİNİZİ TEHLİKEYE ATMAYIN.

BAZI RUKYECİ ŞAHISLARI ARAYIP SIKINTILARINIZIN TEDAVİSİ KONUSUNDA BİLGİ ALMAK İSTEDİGİNİZDE ÜSTÜNKÖRÜ ANLATIRLAR.BİRDE FARLI BİR İLDE İSENİZ ONA TEDAVİYE GİDEMEYECEKSENİZ BAHANELER BAŞLAR ŞUAN ÇOK YOGUNUM SİZLE İLGİLENEMEYECEGİM KAPATMAM LAZIM VS.VS. BAHANELERLE LAFI AGZINIZA TIKAYIP TELİ KAPATIRLAR.
SÖZDE İNSANLARA RUKYEYİ TANITIP YAYGINLAŞTIRIYORLAR.AMA ONLARA TEDAVİYE GELECEK OLANLARA SADECE ODA KISA BİLGİ GELMEYENE ODA YOK.

ARKADAŞLAR TEDAVİ İÇİN BİZE GELİP GELMEMENİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ DEGİL, ÖNEMLİ OLAN MANEVİ SIKINTILARINIZIN TEDAVİSİ KONUSUNDA GERÇEK BİLGİYE SAHİP OLUP CİNCİ,MUSKACI,BÜYÜCÜ VE 30DK. KISA RUKYE SEANSLARI İLE İNSANLARI TEDAVİ ETTİKLERİNİ İDDİA EDEN ŞAHISLARIN ELİNDE PERİŞAN OLMAMANIZDIR

MANEVİ SIKINTILARINIZ KONUSUNDA KAFANIZA TAKILAN BİR ŞEY OLURSA DENEME YANILMA TEKNİKLERİ İLE YANLIŞ ŞEYLER YAPIP DAHA KÖTÜ DURUMA DÜŞMEKTENSE LÜTFEN ÇEKİNMEDEN TELEFONLA ARAYIP SORABİLİRSİNİZ.

ARKADAŞLAR LÜTFEN YAZIMIZI PAYLAŞARAK DAHA ÇOK KARDEŞİMİZİN BİLİNÇLENMESİNE VESİLE OLALIM

kuranlatedavi.com

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ